День 769. 3 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 769. 3 квітня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 03 Апр. 2024 20:03

В садочку вже персики розквітають, а бджілок ще нема. Та й абрикоси вже вовсю квітнуть. От чи буде врожай - питання. Так хочеться херсонських абрикос.

***
OSB-вікна, укриття, габіони, патріотичні графіті, проукраїнська символіка, постійні ремонтні роботи та ліквідація наслідків ворожих обстрілів, змінені війною пейзажі прифронтового Херсона.

***
Поспілкувалися з подругою з Олешок. Нас війна порозкидала, але намагаємося тримати одна одну в полі зору і підтримувати зв'язочок.
Говорили про спільних знайомих, про тих, хто досі виживає в окупації. І знову наче підніжка. Люди, які позиціювали себе, як патріоти України, виявилися пліснявою. І від цього дуже неприємно, бо навіть разом з декими допомагали ЗСУ.
А от людина, яку ми вважали ледь не сепаратистом, виявляється з перших днів пішла добровольцем і воює на гарячих ділянках фронту. Отаке буває. Шок і ...почуття поваги.
Війна оголює нутро кожної людини.

***
Є в Херсоні вулиці з "холодними" назвами. Вулиця Арктична та декілька Арктичних провулків. Може варто поміняти на Антарктичний? - каже один. Бо в Україні на Антарктиді є станція, а в Арктиці нема. Не треба - каже другий. Краще ми в Арктиці відкриємо свою станцію, ніж вулиці перейменовувати.

***
Это фото не из зоопарка. Это Херсон, детка. Фазаны расплодились и живут по полной в городе. Вот этот вот штрих мало того, что живет возле Лебединого озера, он уже подпускает человека на расстояние фотовыстрела. Они и раньше жили в городе - на кладбище, вдоль железки, а вот теперь в центр переселились. И перестали боятся людей. Скоро можно будет на них батон крошить.

***
Цікаві дні проживаємо: бурхливі, хоча й одночасно ми завмерли, як ті горобці, чекаючі куди ж поверне стихія. Але це окрема повість)

***
Новина: в Херсоні проспект Кутузова перейменовано на честь Шухевича.
Українці в соціальних мережах:
"не пройшло й тридцять років",
"де вони були раніше?",
"пізно!"
"А херсонці знають, що Шухевич розмовляв українською?"
"Ви бачили той проспект?"
Капєц.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів