День 742. 6 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 742. 6 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 06 Мар. 2024 20:05

Коли ворожі пабліки дружно волають про поганих українців, які знищують символи Другої світової, а для них - "великої" й "отєчєсвєної", то вони не уточнюють, хто саме знищує. Днями у нас відбулась чергова "демілітаризація" площі героїв сталінграду, і зробив це снаряд з лівого берега. Стирайте й надалі, тепер ця площа буде мати іншу назву.

***

Гауляйтер Паша Філіпчук з Каховки відкрив віджату їдальню на місцевому ринку.
В шоці від його нахабства навіть місцеві колаборанти, які наївно думали, що в «русском мірє» є хоч якісь ознаки цивілізації. «Після Паши я за той стіл навіть не сяду, навіть після протирання хлоркою», - написав один із них.

***

соцмережі дивують.
повернулася пошесть з картинками "наляканих війною" котів, які створив ШІ.
Притому тисячі фото справжніх, реальних жертв війни - і людей, і тварин. Але постять це. Для чого - незрозуміло. Логіку не бачу. Штучні емоції штучного інтелекту цінніші, ніж реальне життя?
Ще за вчора була пошесть з перепостом: лежить у госпіталі такий, дані ось такі, може є родичі, відгукніться. Люди, ви серйозно?
Йшов 2024 рік, два роки широкомасштабного вторгнення минуло, війна з 2014 року.

***

Пусті ряди, сліди прильотів, відсутність деяких продуктів та мало відвідувачів – це все про ринок на Житлоселищі у Херсоні.

***

Херсон - це коли спокою немає ні вдень, ні вночі. Коли хочеш просто виспатись, провалюєшся у сон, а тебе з нього викидає черговий обстріл. На те, що далеко, вже взагалі не реагуєш, воно, як фон.

***

Сумновідомий Олександр Ткач, якого в 2021 році міський голова Херсона Ігор Колихаєв призначив директором комунального підприємства електромереж зовнішнього освітлення «Херсонміськсвітло» під час окупації добровільно прислужував ворогу і вивіз на лівий берег Херсонщині дві крадені у громади Херсона автовишки.
За скоєні ним злочини СБУ 5 березня заочно повідомила йому підозру в пособництві державі-агресору.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів