День 740. 4 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 740. 4 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Мар. 2024 20:25

Типова херсонська аптека зсередини: зашиті вікна та генератор, щоб, на випадок пошкодження електромереж, продовжити продавати ліки.

***

Нові заяви Медвєдєва.
Украина - это, безусловно, Россия, считает Медведев.
Территории по обоим берегам Днепра - неотъемлемая часть российских исторических стратегических границ, заявил Медведев.

***

я потроху плачу за комуналку, просто по 100-по 300 грн, щоб мати можливість потім через суд показати: не відмовлялася платити, але через війну й постійну потребу покривати інші витрати платила скільки могла.

***

Іноді починаю боятися сама себе. Наскільки вже звично і буденно жити в руїнах свого життя, в які продовжує прилітати. Навіть не впевнена, чи щось відчуваю. Просто під ногами хрустять уламки серця. Певно, то було моє. І на внутрішньому радарі світяться все більш незрозумілі індикатори: "біль", "сум", "смуток", "нас кинули".
Але у всіх цих руїнах присутня якась дика невмирущість. Бо ніщо з цього не аргумент. Ракета під вікно - не аргумент. Смертельні хвороби в сім'ї - не аргумент. Втрати матеріальні, фізичні, емоційні - не аргумент .
Не аргумент не жити!
Мій всесвіт важить більше за всі КАБи росіян.
Тримаюся.
І ви тримайтеся. Пам'ятайте, що ви собі завтра.

***

Білозерка. Така рідна і водночас така далека. Рідне селище пережило окупацію, підтоплення, а зараз знаходиться під постійними обстрілами. Людей тут залишилось мало, але вони є. Якщо до обіду в центрі ще бачиш населення, то після 14:00, здається, що час завмирає. Нікого. Лише поодинокі перехожі.
Люблю Білозерку і чекаю на перемогу та мир у рідному селищі.

***

Волонтери відновили напис "Херсон" при в'їзді в місто. Мрію, щоб рідний Херсончик знов засяяв яскравими фарбами та завжди був під жовто-блакитним прапором!", — підписав відео волонтер з Херсона Андрій Пєтухов.

***

Російські військові сьогодні обстріляли Дніпровський район Херсона. Через це постраждав освітній заклад.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів