День 734. 27 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 734. 27 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 27 Февр. 2024 20:15

У херсонців присутня стійка психотравма - вони пом'ятають свої відчуття 24 лютого 2022 року, коли вони вранці прокинулись, а в місті вже не було ні обласної влади, ні військових, ні поліції, ні прокурорів, ні суддів, ні СБУ-шників. Триста тисяч мешканців міста було покинуто нашою владою на поталу ворогу.

***
Недолюди гатили по Шуменському.
Прилетіло у дах і мого будинку, мій під'їзд.
На щастя, всі живі, квартира ціла.
Країна-гній має зникнути.

***
Тим часом "молодь" з лівобережжя Херсонщини потроху шкандибає до виборчих дільниць, щоб проголосувати за Путю. "Ми провели своє життя у колгоспах, чергах і на партзібраннях. Якого х...ра майбутнє наших онуків має бути краще? Ні-ні! Ми хочемо, щоб наші нащадки через 100 років тягали дєдов на палках, слухали пісні Людмили Зикіної та дивились "Іронію долі" на лампових телевізорах. Ми жили, як стадо! Най всі наші нащадки живуть також у стійлі", - розповідають ці дівчата російським журналістам. Це звичайно, сарказм, але вражає бажання тягнути молодь у минуле.

***
В тимчасово окупованій частині Херсонщини російські загарбники розпочали «флешмоб» з так званими виборами так званого президента так званої Російської Федерації.
Весь цей цирк проводиться на вулиці, на туристичних столиках, підпертих камінчиками, з імпровізованими «кабінками» для «голосування». Навіть паритися витратами на це шоу не стали, все влаштовують у «походному» стилі. І пофіг, що самі вибори в РФ призначені на середину березня. Коли в Росії хочуть - тоді шапіто й починається.

***
Місячник по збиттю літаків продовжується. Сьогодні вже другий СУ. Виходить вже десятий?

***
Віра в перемогу це наявність хоча б середньострокового планування на персональному рівні.
Купив дрова. Попиляв, порубав, складаю.
Повинно хватити на наступну зиму і ще трішки.

***
Виноробня Трубецького на Херсонщині зустріла російських окупантів однією з перших.
Росіяни повністю розграбували колекцію вин, яку збирали кілька поколінь. Викрали сім пляшок вина, які зберігалися від початку 20 століття, ще з часів князя Трубецького.⠀
Достеменно нам не відомо, у якому стані сьогодні Шато. Попри деокупацію Херсонщини, знаходитися на території виноробні вкрай небезпечно.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів