День 727. 20 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 727. 20 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 20 Февр. 2024 20:00

4 дні до війни.

Сиділи на дачі і говорили, що не може бути, щоб почалась війна.

***

Сегодня встретился с другом из Скадовска, почти 1.5 года не виделись. А по ощущениям будто не так давно сидели в кафе "Меридиан" ...

***

В окупації плакала кілька разів лише. Раз - коли дивилася, як зривали наш тризуб. Від люті. Від безсилля. Від огиди. Але наш людський емоційний мотор так влаштований, що працює лише на якомусь одному паливі. Тож, коли я ненавиджу, потім перемикаюсь на любов. Ненависть не дає працювати довго. Лють живить дужче. Словом, Херсон я люблю набагато більше, ніж хочу витрачати сил на емоції для ворогів. Пішли вони!

***

Оце якось приятелька розповіла: кадирівці зайшли в хату до її знайомих на Лівобережжі. А вдома - літня сімейна пара. Горці походили, оглянули житло. Похвалили фото господині в юності, сказали, що їм подобаються саме такі, поцікавилися, чи нема молодої родички "шьтоб такая же била" і... запросили бабулю до себе в ліс: "Как гріби сабірать пайдьошь, к нам захаді" - гогочуть.
Похвалилися діду, що вони еліта: "Ми у рускіх за спіной стаїм, шьтоб ім ваівалась лучше". Краще про "заградотряд" і не скажеш.
І пішли. Слава Богу, нічого не зробили стареньким, але як же воно гидотно, не відпускає.

***

До мене дійшло відео. Ви його, мабуть бачили, воно ще передноворічне, а я от тільки недавно. Як руссоZольдато бігає по вулиці Лівобережжя, і просто закидує гранати в двері під'їздів, будинків, у підвали... Сміється і кидає, не питаючи, чи є там хто, іде далі й знову кидає... Пригинається, коли вибухає в нього за спиною, і знов регоче.
Думала: може фейк, ну не можуть же люди...
Знайшла його у тікТок. Він же сам і виклав.
Можуть...

***

Місцеві мешканці розказують, що днями в Скадовському районі комунальники ходили по під дворами і змальовували Українську символіку на номерних табличках домів

***

Реклама кавʼярні у Херсоні. Хош - натуральна кава, а хош - розливне пиво. Все залежить від того, як ніч пройшла.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів