День 718. 11 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 718. 11 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 11 Февр. 2024 19:00

Хто мотається як шалений віник той я. Майже не спала думала що і де я роблю не так. Як стати ефктивнішою. І взагалі як знов не з'їхати в кювет своїм дашком.
Була в госпіталі з ранку провідувала орлицю ЗСУ. Тепер їду з розхристанним почуттям. Сказали що я позитивна і від мого щебету стає краще..... але я зовсім не позитивна.... (ну я так про себе думаю) я різка і зла.

***
Трясця. На ринку чоловік років 60: мені так десь, на 40 рублів. Кажу йому що так можна й накаркати, побійтеся Бога. А він такий: та шо ви, то просто привичка.
Яка блд привичка? Вже більше 30 років, як гривня, що не можна звикнути?
Зате, каже руський язик не люблю. Хай ото, каже, їдуть туди, де стріляють.
Там, де стріляють, люди вже добре знають, що таке, коли приходить, хай щезне, рубль.
Чудні якісь...

***
Президент присвоїв Залужному звання Герой України. Заслужено. Але питання: Навіщо тоді звільняв?

***
Херсонський міський суд викликає на розгляд справи обвинувачену у колабораціонізмі колишню директорку Херсонської спеціалізованої школи № 30 Оксану Барнаш.

***
Свіжа риба - з Миколаєва та Одеси, м'ясо - із Західної України. Ось таке сьогодення херсонських ринків.

***
Як війна почалася, то ніхто не знав до чого готуватись, що і як буде. От і я боялась, що нема чого буде їсти - закупила крупи та борошно. І як приємно сьогодні його було дістати, воно ж наше, херсонське!

***
Немає спокою від супостата ні живим, ні мертвим, ні українцям, ні євреям. Прильот на єврейський цвинтар зруйнував секцію паркану і надгробок.

***
Недавно мне жена прислала видео из Германии. Наша дочка заняла первое место на международном соревновании по бальным танцам. Классно, но вот на видео над ее фамилией немецкий флаг. Да, их приняли как своих. Помогают. Она уже немецкий выучила, что не отличишь, но мне все равно хочется, чтоб над ее фамилией наш украинский флаг был. Скорей бы уже

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів