День 691. 15 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 691. 15 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 15 Янв. 2024 20:10

Вже більше години смалять по місту чимось важким і потужним. Ну звісно, як в них літакопад, так на прифронтових містах намагаються відігратись. А може й не тільки на прифронтових. Ніч мабуть ще та буде, щоб їм руки повикручувало.

***

Для нас, херсонців, тих, хто безпосередньо перебуває в місті, дуже важливим є той факт, що друзі не забули про тебе, що вони розуміють всю ту ситуацію і весь той кожноденний треш, який відбувається тут, на передньому краї війни. І я хочу низько вклонитись і подякувати всім друзям, які не залишили нас наодинці з бідою та допомагають.

***

Пишуть, що на цьому А-50, котрий зробив "атріцатєльноє взлєтаніє" в води Азовського моря на корм бичкам , був дуже цінний для болота та високо підготовлений екіпаж спеців. Це є добре, що він собою наших Азовських риб трошки взимку покормить !.. Най буде !..)

***

Оскільки наша зброя туди не дістає, це самогубство.
Літаки наклали на себе крила.

***

Замість того, щоб вирішувати чисельні гуманітарні проблеми, повʼязані зі складними погодними умовами, відсутністю теплопостачання та критичним станом енергосистеми в деяких громадах, окупаційна адміністрація проводить чергове шоу.
16 січня планується день збору підписів на підтримку висування путіна в президенти рф.
Причому, їхати у громади поруч з річкою, де ведуться бойові дії — зрадники і росіяни бояться. Туди відправляють волонтерів, які є не місцевими, й не дуже розуміють, наскільки ця «робота» виглядає як «подстава».

***

Там окупанти виклили фото святкування "старого нового года"... І тамада хороший, і конкурси веселі, як кажуть. І святкування таке гаряче, що навіть куртки не знімають, щоб не продуло)

***

Про те, що медична галузь на тимчасово окупованій частині Херсонщини в дуже критичному стані, повідомляв тут не раз. В багатьох громадах робота лікарень та амбулаторій - це максимум поміряти тиск та температуру. Оперативне втручання можливе в лікарнях Скадовська чи Генічеська. Та і там, перелік послуг хірургічних відділень обмежено. Для важких оперативних втручань — людей направляють до Крима.
Отримати медичні послуги наші люди можуть лише за наявності російського паспорта та полісу медичного страхування. Але, як виявилось, це не завжди «робоча схема».
За інформацією, що надходить з тимчасово окупованих громад Херсонщини, людям, яких направляють на лікування в лікарні Криму, відмовляють у послугах в рамках полісу медичного страхування. За словами тамтешніх медичних працівників, «поліс працює лише на території Херсонської області». Тобто, послуги треба оплатити. Хочеш бути здоровим - плати.
Така ситуація - чергове підтвердження того, що тимчасово окуповані території Херсонщини потрібні росії лише для грабувань і винищення всього живого.

***

Життя перемагає! У Херсоні, попри російський терор, продовжують народжуватись діти. Так, за перші два тижні нового 2024 року у нашій громаді з'явились на світ 6 малюків: 4 хлопчиків і 2 дівчаток. Вітаємо і вкотре нагадуємо, що дітей із зони бойових дій треба вивезти до більш безпечних місць. Херсонська міська військова адміністрація допомагає з безплатною евакуацією.

***

Одній жінці з Херсонщини місцевий чоловік сказав таке: нуууу, мародерщина це нормально, це закон війни. Ну взяли, шо там їм треба було, і все. Чого ви сюди пртїхали? Чим так погано жити у раісі? Жили б собі там.
Сім'я виїхала з двома маленькими дітьми, чоловік зразу пішов у військомат і зараз воює.
Не розуміють, трясця їх матері!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів