День 655. 10 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 655. 10 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Декабря 2023 20:00

На днях роздавав дітям подарунки в образі Миколая, слухав їх заповітні бажання і кожен з них хотів не цукерок та іграшок, а щоб Україна перемогла і вони повернулися додому.

***

Ці дні просто чудова, мила ФБстрічка: День волонтера, День ЗСУ,  свято Миколая, День української хустини,  ківа...

***

Тепер на обкладинках для реклами треба вказувати "написано до появи ШІ". Або щось на кшталт "хендмейд" - наприклад, "брейнмейд", ну чи "без ГМО" - "без ШІ"

***

Був у Бериславі, центр розбомблений, адміністративні будівлі розбомблені, машзавод розбомблений, училища розбомблені. За інше промовчу…

***

Ми вчимо географію по точках, де йдуть бої. Лівий берег Херсонщини, Серебрянський ліс. Скільки км до ворога від Херсона чи  Запоріжжя. Ракети, шахеди, міномети. Про що ще можуть говорити українки?

- Ви повернетеся у Херсон? Нам з вами легше, нам поки що є куди повертатися. Тут родина з Бахмута...Вони, правда, встигли вивезти пральну машинку, холодильник, крісла якісь, ну, поки дім ще був. Їм нема куди повертатися, - каже мені жінка з Запоріжжя. 

Вона міркує про синдром відкладеного життя, її рятують від поганих думок діти.

Хтось у Херсоні питає у групі, куди звертатися, бо приліт у дім, треба закрити ще що можна. Раніше, в іншому житті, так писали у групах пости: яма на дорозі, тротуар не прибрали від снігу. Тепер рівень питання - будинку нема, але живий чи жива. 

Гортаю сторінки груп, де пропонують ідеї для ремонту. Так, це те саме відкладене життя, ремонт у Херсоні - абсурд про таке мріяти та й не треба.

***

Влада навесні 2023 – кава в Ялті цього літа!  

Влада восени 2023 – очікування від контрнаступу були «безвідповідально перегріті» 

Умеров сьогодні – ми готуємось до деокупації Криму в 24 році. 

Варіанти відповідей: 

А. Вони вважають українців рибками гупі з пам’яттю в один день. 

Б. Вони живуть в паралельній реальності

В. Вони хворі на міфоманію (патологічний брехун)

Г. Ваш варіант

***

Херсонець приїхав з Миколаєва. - Блін, 50 кеме і просто кардинально інше життя. Йолкі на кожному кроці, все блищіть, людей повно, вітрини цілі. Я не проти, але все одно якось на мозок давить. Ну нічо миколаївці свого дочекалися і ми теж нікуди не дінемось. Зато у нас з водою краще.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів