День 653. 8 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 653. 8 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 08 Декабря 2023 19:30

Люди, які НЕ в Херсоні, а нащо ви ту фігню про ялинки постите? Я тут. І я не хочу, аби у вас було, як тут! Не забирайте у малих світло. Не ставте на паузу життя. Все одно у кожного дома є іграшки та гірлянди. Нема настрою? Ок! Не святкуйте, які питання? Взагалі трохи смердить лицемірством, бо війна у нас з 14-го... Ви у військових хоча б спитайте, що вони думають про це. Що за мода на автоматі підлайкувати та репостити хрінь? Дописи про справді корисне й цікаве збирають менше підтримки, а це... Що відбувається? А ще коли закритий профіль чи квіти на аві... Наступного разу краще одразу робіть донат. Бо... Іспанський сором.

***

Представники ТЦК зачастили до спортзалів. Це звісно виглядає ефектно. І виглядає як покарання тим, хто займається спортом, але не на фронті. Але питання в тому, що багато хто не на фронті, більшість. Як і правда в тому, що ті, хто не пішов добровольцем, не хотіли б потрапити до війська. Добре це чи погано – питання не правильне. Це факт. І це бажання насправді природнє. За нього важко осуджувати. І ці люди мають різну активність.
То ж логіка приходів до спортзалів така – «краще сидіть по барам і бухайте, ніж займайтеся спортом».

***

На свято Святого Миколая (по новому календарю) у якості найприємнішого святкового подарунка був дохлий злочинець та колаборант Ківа.
Сподіваюсь, що на Різдво подарунок всім українцям буде ще кращий. Або хоча би на Новий рік. :-)
Ніколи в житті ще не чекав так на Санту та Діда Мороза.

***

Ну що….
Ми підійшли до періоду коли всі мають мобілізуватися….( редагую публікацію, бо страх перед тим щоб іти в армію робить своє…В публікації слово мобілізація вжито в загальному значені.)
Ми прийшли до часу коли просто очікуваннями і надіями на те, що Микола в окопі принесе перемогу і ми молимось за вас і воно якось пронесе, вже не працюватиме….
Ми прийшли до часу коли ваші обурення в коментарях і ваш економічний фронт при покупці кави в кавʼярні це нуль, ніщо….
Ми прийшли до часу коли коли та сурові часи про які ми говорили стануть реальністю.
Прийшов той самий час, коли замість того щоб дорослішати слухаючи дорослих та не вірити в брехню, яку тоннами вам насипали в медіа, прийдеться усвідомлювати через сурову реальність….
І ви може строчити сотні коментарів з претензіями тут, але це теж нуль, ніщо…
І якщо ви відправите «Депутатів» на фронт, це теж нічого не змінить! Ставайте дорослими!!!!
Причина близько 10 років тому. Наслідок зараз.

***

з точки зору світової спільноти - якщо путіна хочуть "обирати" і на ТОТ, а ці території ніхто притомний росією не визнав, то це означає, що сам путін стане нелегетимно обраним президентом росії?

***

У Херсоні 7 років в'язниці загрожує священнику, який продавав ЗРК, автомати, гранати та іншу зброю

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів