Чимало двохсотих: стало відомо про удар ЗСУ по скупченню окупантів у Скадовському районі

Чимало двохсотих: стало відомо про удар ЗСУ по скупченню окупантів у Скадовському районі

Автор: Марина Поліщук 03 Апр. 2024 19:10

Українські Сили оборони завдали удару по скупченню російських окупантів, які перебували в селі Гладківка на лівобережжі Херсонщини. Є інформація про вбитих та поранених.

Удар був 3 квітня приблизно о 13.30. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«Та до хороших новин. #НашіОчіВсюду з того боку повідомляють, що приблизно о 13:30 наші нанесли удар по Гладківці в Херсонській області та так влучно, що багато 200 та 300 у окупантів. Вони самі не очікували, то прикурили знатно», - написав він у своєму телеграм-каналі та опублікував карту.

Офіційного підтвердження цієї інформації поки що немає.

Тим часом автори телеграм-каналу «Миколаївський Ваньок» майже одночасно звернулися до місцевих жителів тимчасово окупованого лівобережжя Херсонщини та Запорізької області:

«Будь ласка, пам'ятайте про заходи безпеки. Ми відпрацьовуємо русняві об'єкти щодня, у тому числі ті, що знаходяться всередині населених пунктів.

Коли ви бачите якесь скупчення тимчасової живої руснявої сили, яка "тусить" на трасі або десь біля вас, – тримайтеся щонайменше кілометр подалі від них.

Коли ви бачите, що кудись прилетіло, і вам цілком може здаватися, нібито ваша допомога там потрібна і ви повинні там знаходитися, – ваша допомога не потрібна, підходити туди не потрібно, тому що ще може прилетіти.

Ваше завдання – берегти себе та перебіжками дійти до безпечного місця, поки 100% не стане тихо».

Також автори каналу повідомили, що наразі курортні населені пункти Херсонщини Скадовськ, Залізний Порт та Лазурне переповнені окупантами – і їх явно більше, ніж місцевих жителів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сили оборони повідомляють про зміну тактики ворога на Херсонському напрямку

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів