Біля Гладківки на Херсонщині Сили оборони знищили майже сотню окупантів (відео)

Біля Гладківки на Херсонщині Сили оборони знищили майже сотню окупантів (відео)

Автор: Марина Поліщук 19 Ноября 2023 10:00

10 листопада в мережі з’явилося відео ураження російської автомобільної колони поблизу села Гладківка Скадовського району. Сили оборони влучно поцілили по техніці та особовому складу окупаційної армії. Днями стало відомо, скільки саме окупантів вдалося знищити ЗСУ.

До речі, подія сталася приблизно одночасно з ударами по тимчасовому пункту дислокації одного з підрозділів ФСБ РФ у Скадовську. Нагадаємо, тоді ЗСУ вдалося ліквідувати щонайменше 5 російських офіцерів вищого командного складу.

У відео, яке 10 листопада опублікувала низка українських військових телеграм-каналів, зокрема й наближений до ЗСУ «Миколаївський Ваньок», зазначено, що в колоні поблизу Гладківки було 11 одиниць російської техніки з особовим складом і боєприпасами. Сили оборони з реактивної артилерії (РСЗВ Himars/M270) завдали ударів по голові та хвосту колони. У тексті відео йдеться, що нібито знищено до 25 росіян і 8 одиниць техніки, ще до 20 окупантів отримали поранення.

Проте, за даними пропагандистських ресурсів, жертв серед окупантів набагато більше. Загалом тоді було знищено 76 російських військовослужбовців, повідомив російський пропагандистський телеграм-канал ВЧК-ОГПУ.

«Стало відомо, що 10 листопада під час удару ЗСУ загинуло 76 російських військовослужбовців. Їх вирішили використати для «відволікаючого маневру». Цей факт ретельно приховується», - ідеться в повідомленні.


Скріншот з окупаційного телеграм-каналу

Посилаючись на своє джерело, канал пише, що нібито 10 листопада командування 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу ЗС РФ отримало наказ здійснити марш силами та засобами двох батальйонів у Голопристанському районі Херсонської області (насправді йдеться про Скадовський район – окупанти користуються застарілими даними адміністративного поділу). Цей наказ віддав штаб угруповання «Дніпро» – нібито, щоб ввести ЗСУ в оману щодо справжнього задуму командування армії РФ на цій ділянці.

Виконуючи наказ, особовий склад 1-го мотострілецького батальйону 35-ї ОМСБР завантажився в автотранспорт без належного спорядження. У складі двох колон окупанти рушили в район Гладківки.

«Під час перебування в Гладківці по обох колонах 1-го МСБ було завдано удару ЗСУ, внаслідок чого загинуло 76 військовослужбовців», - пише автор і додає, що «робиться спроба приховати факт явно злочинного наказу командування угруповання, внаслідок якого військовослужбовці опинилися в ролі живої мішені».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ влучили по розташуванню армії рф на херсонському курорті: окупанти намагаються приховати великі втрати (фото) 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів