Ви ще не знаете чим зайняти себе у ці вихідні? Тоді запрошуємо вас на щорічний південний фестиваль книги і читання “Книжковий Миколай”.

На три дні (з 13 по 15 грудня) територія торгово-розважального центру “Fabrika” перетвориться на центр літературної тусовки та справжню літературну скриньку з ексклюзивними витворами й цікавими особистостями.

Це буде справжній рай для тих, хто обожнює читати, хоче поспілкуватись з успішними авторами, мріє пов'язати своє життя з літературою або вже є письменником-початківцем. Адже цьогоріч на фестивалі будуть представлені книги понад 50 українських видавництв на будь-який жанр, колір та смак.

У рамках заходу відбудеться й презентація нового Всеукраїнського літературного видання - “Дебют-газети”. На сторінках видання зібрано твори як метрів українського літературного слова, так і авторів-початківців.

Вам обов'язково потрібно ознайомитися з розмаїттям жанрів, представлених в унікальному виданні - “Дебют-газеті”, що нагадує “Роман-газету” радянських часів, але набагато краща. Чим саме? Дізнаєтеся на фестивалі.

Майстер-класи, цікаві лекторії, чаювання та бесіди з письменниками - усе це чекає саме Вас. Не пропустіть найчарівніший та незвичайний захід.

Тэги:

Культура
Мероприятия
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів