Юних українців запрошують на фестиваль до Херсона

Автор: Дарья Мельник 13 Февр. 2019 09:57

25 лютого в Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. Куліша відбудеться перший відбірковий тур фестивалю-форуму. «Янголя» - це своєрідний благодійний Всеукраїнський захід, на якому оцінюють творчі здібності юних особистостей.

Відомо, що фестиваль-форум вперше був проведений у Херсоні сім років тому, тобто у 2012 році. За ці роки до участі долучилося понад 7 тисяч талановитих дітей з різних областей України.

Особливість фестивалю в тому, що немає 1, 2, 3, місць. Журі оцінюють за титулами: «Відкриття року», «Надія року», «Юніори», «Перший кроки» та «Гран-прі».

За задумом організатора заходу Тетяни Князєвої, всього буде три тури, а фінал і гала-концерт відбудуться в рамках Міжнародного театрального фестивалю «Мельпомена Таврії». Зазвичай це буває в травні.

«Участь у відбірковому турі не більше тридцяти. Дане рішення було прийнято для зручності журі та дітей. Адже сцена не повинна виснажувати їх, а навпаки надихати на нові відкриття та розвиток свого таланту»,- зазначила організатор фестивалю Князева.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів