В Одесі відбулися традиційні змагання з веслування на байдарках і каное, присвячені Дню Конституції України. На старт вийшли 45 вихованців міських спортивних шкіл, які змагалися за перемогу на дистанції 200 метрів та в командній естафеті. Про це повідомили в Одеській МВА.
Турнір проходив на веслувальній базі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №6 на Бабічевому ставу. Юні спортсмени виступали у різних вікових категоріях на байдарках і каное.

За підсумками фінальних заїздів переможцями у своїх дисциплінах стали Дар’я Дідик, Юрій Пасат, Анастасія Д’яковська, Деніс Жилкін, Валерія Смиковчук та Роман Кудренко.

Окремою частиною програми стала командна естафета, де найкращий результат показала команда у складі Юрія Панченка, Деніса Жилкіна та Вадима Колайгори.
«Такі змагання – це не лише боротьба за медалі, а й можливість для дітей набувати спортивного досвіду, загартовувати характер і працювати в команді», – зазначили в Одеській міській раді.
Юних спортсменів до турніру готували тренери Олег Жилкін, Світлана Погібелко, Ілля Федоренко, Олександр Преснов та Юрій Ярошевський.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одеські спортсмени здобули “золото” та “срібло” чемпіонату Європи з козацького двобою
Фото: Одеська МВА








