Одеські спортсмени здобули “золото” та “срібло” чемпіонату Європи з козацького двобою

Одеські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з козацького двобою, який проходив у Словенії. Представники Одеської області вибороли золоту та срібну медалі міжнародних змагань.

Про це повідомили в Одеській обласній державнй адміністрації. Заступник начальника Одеської ОВА Олексій Химченко привітав спортсменів федерації козацького двобою в Одеській області з успішним виступом на європейській першості.
Чемпіоном Європи став Ефрат Авдоян, а Варвара Соломанчук здобула срібну нагороду турніру.

Під час зустрічі учасники обговорили підготовку спортсменів, міжнародні виступи та важливість підтримки українського спорту навіть в умовах війни.

Символічним моментом заходу стало вручення Олексію Химченку козацької шаблі – символу честі та сили. У відповідь спортсмени отримали подяки, відзнаки та спортивне харчування для подальших тренувань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонські танцівниці вибороли 21 нагороду на турнірі в Тернополі


Фото: Одеська ОДА

Пов'язані записи

Грози та короткочасні дощі: синоптики попередили про небезпеку на Херсонщині

На Херсонщині взавтра 7 червня очікуються грози та короткочасні дощі. Синоптики оголосили І рівень небезпечності – жовтий. Про це повідомив Херсонський обласний центр з гідрометеорології. За прогнозом синоптиків, у неділю…

Подробиці
На узбережжі Одещини за день виявили 22 мертвих дельфіни

На території Національного природного парку «Тузлівські лимани» за один день зафіксували безпрецедентну кількість загиблих дельфінів. Лише на 25-кілометровій ділянці узбережжя науковці виявили 22 мертві тварини. Про це повідомив доктор біологічних…

Подробиці