Одеські спортсмени успішно виступили на чемпіонаті Європи з козацького двобою, який проходив у Словенії. Представники Одеської області вибороли золоту та срібну медалі міжнародних змагань.
Про це повідомили в Одеській обласній державнй адміністрації. Заступник начальника Одеської ОВА Олексій Химченко привітав спортсменів федерації козацького двобою в Одеській області з успішним виступом на європейській першості.
Чемпіоном Європи став Ефрат Авдоян, а Варвара Соломанчук здобула срібну нагороду турніру.
Під час зустрічі учасники обговорили підготовку спортсменів, міжнародні виступи та важливість підтримки українського спорту навіть в умовах війни.
Символічним моментом заходу стало вручення Олексію Химченку козацької шаблі – символу честі та сили. У відповідь спортсмени отримали подяки, відзнаки та спортивне харчування для подальших тренувань.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонські танцівниці вибороли 21 нагороду на турнірі в Тернополі
Фото: Одеська ОДА









