Російські терористи продовжують атакувати Одеську область ударними безпілотниками. Внаслідок нічної атаки пошкоджень зазнала будівля складу.
В ніч на 19 травня ворог вчергове масовано атакував південь Одещини ударними безпілотниками. Як повідомив очільник ООВА Олег Кіпер, більшість повітряних цілей ураження були знищені нашими силами ППО.
В Ізмаїльському районі БпЛА влучив у будівлю складу, пошкодивши покрівлю та вікна. Виникла пожежа, яку оперативно ліквідували рятувальники. На щастя, постраждалих немає.
Фото: телеграм-канал Олега Кіпера.









