Цієї ночі ворожі війська вчергове масовано атакували ударними БпЛА Одещину. Під прицілом окупантів опинилась промислова інфраструктура.
Про це повідомив начальник ООВА Олег Кіпер.
Внаслідок кількох хвиль ударів зафіксовано пошкодження складських та господарчих приміщень.
Локальні пожежі, що виникли, були оперативно ліквідовані рятувальниками. На щастя, минулося без постраждалих.
Фото з телеграм-каналу Олега Кіпера.









