Звання «Почесний громадянин міста Херсон» - це найвища відзнака, яку може отримати херсонець від міської влади. Нею нагороджуються лише найдостойніші мешканці, які внесли вагомий вклад у розвиток міста.
Так, сьогодні це звання отримало троє херсонців – Іван Лопушинський, Олег Мазуряк та Лев Гладштейн. Саме таке рішення прийняли депутати на сьогоднішньому засіданні сесії Херсонської міської ради.
Олег Мазуряк – головний лікар Херсонського обласного кардіологічного диспансеру. Він носить почесне звання заслуженого лікаря України. Також на минулій сесії Херсонської обласної ради він отримав нагороду «За заслуги перед Херсонщиною».
Іван Лопушинський – завідувачу кафедри державного управління і місцевого самоврядування ХНТУ, вчений та доктор наук з державного управління. Також він носить звання заслуженого працівника освіти України.
Лев Гладштейн – почесний працівник сфери ЖКГ України ІІ ступеня. Також він є лауреату премії профспілкових працівників ЖКГ Херсонщини.
Нагадаємо, що на звання «Почесний громадянин Херсона» претендувало загалом шестеро містян. Через недостатній рейтинговий бал відмову отримали: член виконкому Станіслав Путілов, історик-краєзнавець Євген Масленко та керівник оркестру української музики «Венцерада» Віктор Кисіль.
Тэги: