В області запрацювала медична програма "Херсонщина обирає здоров`я"

Автор: Дарья Мельник 01 Мар. 2019 10:25

У листопаді минулого року в області презентували першу соціальну медичну програму «Херсонщина обирає здоров'я». Передбачено, що саме ця програма знизить відсоток захворюваності на онкологію та врятує життя людям.

З початку цього року співорганізатори програми перейшли від обговорень до справи. Вони створили графік, за яким курсує медична бригада маленькими селищами та проводить плановий огляд. Так, вчора бригада кваліфікованих медиків планово навідалася у селище Новонаталівка, що у Чаплинському районі. Мешканці позитивно відреагували на приїзд лікарів та браво пройшли огляд. Наприклад, лікарю-гінекологу вдалося оглянути та взяти аналізи у 25 пацієнток.

Як раніше зазначала головний лікар Херсонського обласного онкологічного диспансеру Ірина Сокур: «На жаль, Херсонщина займає лідируючу позицію серед онкологічних захворювань. Більшість людей не проходять планові медичні огляди через низку причин, одна з яких нестача часу або велика відстань. Тепер лікарі періодично самостійно приїздитимуть до сільських установ і перевірятимуть мешканців».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів