Мешканці Каховки і прилеглих населених пунктів змушені задихатися від їдкого диму. Як виявилося, це горить сміттєзвалище, яке довгий час не утилізували. Відео пожежі у соцмережі опублікував каховчанин Олександр Бойко.
«Доброго дня, якщо його можна назвати добрим. Ситуація зі звалищем на околиці міста знову повторюється. Ось так, по-європейському, наша каховська влада утилізує сміття. Чому ніхто не піклується про здоров`я містян? Потім дивуються, що онкологічні хвороби нас атакують», - обурюється Олександр.
За словами місцевих жителів, вони неодноразово зверталися до міської ради, пожежної служби, проте ситуація залишається незмінною.
Від пожеж на місцевих звалищах також потерпають і херсонці. Днями у мікрорайоні Шуменський мешканці самотужки загасили пожежу, доки чекали приїзду рятівників.