Вчора о 17:17 до каховських рятувальників зателефонувала жінка та повідомила, що в її оселі по вулиці Цюрупи сталась пожежа. Рятувальники у складі двох відділень негайно виїхали за вказаною адресою. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонській області.
Прибувши на місце побачили, що вогнем охоплено одну з кімнат житлового будинку та є загроза розповсюдження пожежі на інші кімнати. Пожежу вдалось загасити за пів години в кімнаті, де вона виникла та запобігти поширенню вогню на інші приміщення. Вогнем пошкоджено домашні речі, електроприлади та меблі.
Також у прес-службі відомства додають, що наразі причина пожежі встановлюється.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: