У Херсонській облдержадміністрації відкрили художню виставку

Автор: Дарья Мельник 24 Августа 2019 18:05

24 серпня до Дня Незалежності України у приміщенні Херсонської ОДА відкрився виставковий проект з фондів Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка «Моя Україна».

40 кращих творів херсонських митців різних поколінь, які представлені на виставці, оспівують красу південної України, любов до нашого краю та його жителів.

«Ми думали, яким чином дати нове життя приміщенню ОДА. І сьогодні, у цей святковий день, тут знаходяться картини, присвячені нашому неймовірному херсонському краю. Маю надію, що експозиція час від часу змінюватиметься, а ця виставка стане початком ще багатьох виставок херсонських художників»,- прокоментував голова ХОДА Юрій Гусєв. 

Директор Херсонського обласного художнього музею ім. О.О. Шовкуненка Аліна Доценко ознайомила присутніх з полотнами, які представлені на виставці.

До експозиції увійшли твори професора живопису, академіка, видатного українського живописця та графіка Олексія Шовкуненка, визначного пейзажиста та історика мистецтв, викладача Георгія Курнакова. На виставці репрезентовано також роботи уславлених живописців Анатолія Платонова, Віктора Трапенка, Єгора Толкунова, Анатолія Бикова, аквареліста та мистецтвознавця Володимира Чуприни, Георгія Петрова. Важливий внесок у розвиток культури Херсонщини зробила Марія Шнайдер-Сенюк та інших.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів