Раніше сайт «Гривна» повідомляв, що художники прикрасили стіни біля міського водоканалу химерними графіті. Так, у Херсоні продовжують з’являтися красиві й незвичні арт-об’єкти. Місцеві художники прикрасили малюнком стіну, яка знаходиться на провулку Сестер Гозадінових. Про це у соціальній мережі повідомила херсонка Євгенія Вірлич.
Тепер замість сірої бетонної плити, яких у місті безліч, там знаходиться мальовниче графіті. На ньому зображено серце на блакитно-жовтому фоні. На синій частині зображення намальовані кораблі та хвилі, а жовта частина символізує пісок та морське узбережжя.
Родзинкою ж даного малюнку стала його центральна частина. У великому серці на багатьма мовами написано «Я тебе кохаю».
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: