Телеведуча програми "Ле Маршрутка" подорожує Херсонщиною

Автор: Полина Дайнега 09 Декабря 2019 20:30

Краєвиди нашої рідної України не поступаються Швеції, Італії та Німеччині. Для тих, хто не погоджується з цим твердженням, команда Нового каналу та відома українська телеведуча Леся Нікітюк запустили черговий проект “Ле Маршрутка”.

Ведуча доводить, що українцям є чим пишатися та можна класно відпочити, не виїжджаючи за кордон. У рамках проекту вона відвідала багато областей України і цікавих міст. Серед них опинився і бахчевий край, а саме наша Херсонська область. 

Всього за 45 хвилин глядачі побувають на фестивалі кавунів, дізнаються чому рожеві озера набувають такого кольору та як морська вода перетворюється в харчову добавку. Також побачите першу в світі конструкцій в стилі хай-тек та почуєте її історію. 

“Херсонщина - унікальне місце, де зустрічаються цілих два моря, живуть рідкісні птахи і де збережено найвищий маяк України. Тому це варто побачити”,- зазначено на сайті телепроекту. 

Дізнайтеся, які ще чудеса ховаються поза туристичними маршрутами Херсонській області - дивіться онлайн «Ле Маршрутка» 6 випуск.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів