Злочин стався у червні цього року в Каланчацькому районі. Тоді 66-річний пенсіонер в ході вживання спиртних напоїв та раптової сварки застрелив з мисливської рушниці 42-річного чоловіка і 45-річну жінку. Про це повідомляє Відділ комунікації поліції області.
Слідчі встановили, що того вечора зловмисник був в гостях у потерпілих і господар приревнував його до співмешканки. Через це і виник конфлікт, в ході якого чоловіки побилися, а потім гість приніс з дому рушницю і застрелив господарів.
Було відкрите кримінальне провадження за п.1 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Слідчі Каланчацького відділення поліції завершили досудове розслідування цієї справи, матеріали якої вже направлено на розгляд в суд. Чоловіку може загрожувати довічне позбавлення волі. Вирок суду він очікує у слідчому ізоляторі.
Тэги: