21 серпня о 19:38 на номер Служби «101» у смт Горностаївка надійшла інформація про те, що по вул. Першотравневій горить господарська споруда. Про це повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Херсонській області.
На місце виклику відразу виїхав черговий розрахунок 9-ї Державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю з’ясувалося, що горить сінник. За півгодини пожежу вже було ліквідовано на площі 6 кв. м. Завдяки злагодженим діям вогнеборців від загоряння вдалось вберегти будівлі, що знаходились поруч.
Наразі встановлюється причина пожежі.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: