В адміністрації гауляйтера Сальдо паніка через удари Сил оборони по логістиці – рух опору

Агенти руху опору на ТОТ Херсонщини повідомляють, що в окупаційній адміністрації Володимира Сальдо нині – панічні настрої. Водночас на камеру та у власних пабліках гауляйтер намагається демонструвати показний оптимізм.

Зокрема, про паніку в адміністрації Сальдо повідомляють агенти руху опору «Атеш». Причиною є регулярні прильоти по логістичних вузлах, по мостах в районі Чонгара та Арабатської стрілки, а також постійні атаки дронів на трасі «Новоросія», що веде до окупованого Криму й проходить зокрема й по території ТОТ Херсонщини. Через це з кожним днем окупанти все більше відчувають труднощі з постачанням, а безпечних маршрутів для чиновників практично не лишилося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ГУР показали, як нищать ворожу логістику на сухопутному коридорі до Криму

«У світлі останніх подій та нездатності ППО захистити навіть тилові об’єкти, настрої в кабінетах окупантів різко погіршилися. Генічеськ, який вони вважали безпечним місцем, тепер регулярно опиняється під ударами, що змушує місцеве керівництво серйозно нервувати за своє життя», – йдеться в повідомленні «Атеш».

Рух опору додає, що на тлі того, що відбувається, цілком можливо, що окупаційна адміністрація найближчим часом буде змушена згорнути роботу на ТОТ Херсонщини та втекти на окуповану територію сусідньої Запорізької області.

«Як основний напрям для евакуації розглядається Мелітополь, який поки що знаходиться далі від лінії фронту», – припускають агенти руху опору.

Сальдо: все спокійно?

Водночас у власних пабліках та на камеру пропагандистів гауляйтер Володимир Сальдо намагається демонструвати показний оптимізм – мовляв, нічого страшного, область продовжує розвиватися.

«Мобільні вогневі групи, ППО та РЕБ відбили чергову нічну атаку на інфраструктуру Херсонської області. Знищено та нейтралізовано 38 ворожих ударних БПЛА літакового типу», – написав зрадник 26 червня у своєму телеграм-каналі.

Але чомусь він не пояснює, чому на ТОТ «всі округи Херсонської області повністю або частково знеструмлені» – і так майже щодня.

Крім того, за словами Сальдо, «лівий берег Дніпра надійно захищений угрупуванням військ “Дніпро”».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бояться ударів по логістиці: на ТОТ Херсонщини окупанти створюють новий спецбатальйон

«Херсонська область тримається. Лівий берег під захистом. Крим і Новоросія не будуть відрізані від Росії», – каже гауляйтер, наголошуючи, що все це – нібито «українські інформаційні атаки».

Скриншот окупаційного телеграм-каналу

Тим часом центральним російським інформагентствам Сальдо і далі розповідає про свої мрії «повернути» Херсон. Мовляв, поки що «Херсонська область продовжує жити, розвиватися та вирішувати завдання навіть в умовах тимчасової втрати обласного центру», який «залишається історичною столицею області».

Скриншот окупаційного телеграм-каналу

Сальдо намагається створити ілюзію стабільності, але дані українського підпілля свідчать про протилежне. Зростання проблем із логістикою та постійна загроза ударів по військових і транспортних об’єктах змушують окупаційну адміністрацію дедалі більше турбуватися про власну безпеку, що лише посилює нервозність серед колаборантів.

На фото: гауляйтер Сальдо, скриншот відео з окупаційних джерел

Пов'язані записи

«Супровід»: на Одещині тестують цифровий сервіс для військовослужбовців та ветеранів

На Одещині запускають цифровий сервіс «Супровід». Він передбачений для ветеранів, військовослужбовців, членів їхніх сімей та родин загиблих захисників і захисниць України. Розробником цифрового сервісу, що має назву «Супровід», є Одеська…

Подробиці
Аграрії Херсонщини звернулися до очільника ОВА з проханням: у чому суть

Аграрії Херсонщини, чиї господарства продовжують роботу на територіях, офіційно віднесених до зон активних бойових дій, звернулись до начальника Херсонської ОВА Олександра Прокудіна з проханням. Сільгоспвиробники зіштовхнулись із серйозною проблемою вивозу…

Подробиці