Українські захисники продовжують завдавати ударів по логістиці рашистів на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини, через що в окупантів виникли серйозні проблеми. Аби убезпечитись від нових уражень ворог формує на ТОТ області новий спеціалізований батальйон.
Як повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», на ТОТ Херсонської області створено так званий добровольчий батальйон БАРС «Херсон». Його основними завданнями визначено боротьбу з БпЛА та охорону маршрутів постачання окупаційних військ.
За наявною інформацією, особовий склад нового підрозділу вже проходить бойову підготовку на полігоні «Стрілкове».
«Окупанти дедалі більше побоюються ударів по своїх складах, транспортних маршрутах і військових об’єктах», – йдеться у повідомленні.
Раніше «Гривна» повідомляла, що на фоні вдалих ударів ЗСУ по логістиці окупантів на ТОТ Херсонщини один з російських командирів, ймовірно, наклав на себе руки через неспроможність забезпечити особовий склад пальним та боєприпасами.
Ми також писали, що під ударами опинилися мости між ТОТ Херсонщини та Кримом. Днями була знищена і незаконна адміністрація у тимчасово окупованому селищі Лазурне Скадовського району.
Водночас за повідомленням речника Сил оборони півдня Владислава Волошина, зокрема на Херсонському напрямку ворог для дронового терору застосовує один з кращих своїх підрозділів безпілотних систем.
Фото ілюстративне, окупаційні медіа.









