Питання утилізації небезпечних відходів, а саме батарейок, не врегульоване на Херсонщині по сьогоднішній день. Добросовісним херсонцям залишається лише одне – тримати відпрацьовані батарейки у своїх домівках до кращих часів. Оскільки їх не можна викидати, аби не наносити шкоду екосистемі області.
«У вбивстві землі приймаємо участь всі ми, оскільки за рік кожен з нас використовує 4-6 батарейок, а вони вбивають
Також журналісти «Гривни» за коментарем вирішили звернутися до департаменту екології та природних ресурсів Херсонської ОДА.
«На жаль, якогось конкретного місця утилізації батарейок у Херсоні немає. Херсонська міська рада кожного року виділяє певну суму на утилізацію небезпечних відходів. Підприємства, які зможуть виконати дану переробку, у нас відсутні», - говорить начальник відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами Наталя Шевченко.
Як писала «Гривна», раніше збором відпрацьованих елементів живлення на Херсонщині займалася кур'єрська служба «Адресат». Проте підприємство більше не займається батарейками, «тому що держава у нас така».
Тэги: