Маленьким дітям, як відомо, хочеться спробувати все, що вони знайдуть, не лише на дотик, а й на смак. Батьки повинні пам'ятати, що малеча тягне до рота все, у тому числі й небезпечні предмети. Минулого тижня медики Херсонщини надавали допомогу у декількох таких випадках.
Як розповіла «Гривні» заступник головного лікаря з оперативної роботи облцентру екстреної медичної допомоги Інесса Чамлай, 4 листопада в селі Свободне Високопільського району дитя (1 рік 7 місяців) з’їло близько 19 пігулок протизаплідного засобу.
Поспішала швидка допомога й до маленького хлопчика такого ж віку з Херсона, який ковтнув миючий засіб для ванн. Після наданої допомоги батьки від госпіталізації відмовились.
Загалом з 29 жовтня по 4 листопада медики швидкої допомоги Херсонщини виїжджали на виклики до пацієнтів 3599 разів, із них по Херсону – 1472.
Тэги: