Національне агентство із питань запобігання корупції підозрює, що депутатка Херсонської міськради Олена Мазур при голосуванні на сесії не повідомила про конфлікт інтересів, як того вимагає закон. Про це у соціальній мережі повідомив депутат Віталій Богданов.
У звернені депутатів до НАЗК йдеться, що Мазур «забула» заявити про конфлікт інтересів, коли голосувала за передачу земельної ділянки для свого брата Михайла Амбрацумова. Окрім цього, у НАЗК перевіряють ще один можливий факт конфлікту інтересів. У цьому випадку депутатка взяла участь у голосуванні за рішення про передачу землі для КП «Херсонський міський центр земельно-майнових відносин», де на той час вона обіймала посаду директорки.
Наразі нацагентство із питань запобігання корупції перевіряє всі факти можливого вчинення вищевказаних правопорушень.
Тэги: