И снова в Херсоне заминировали «Фабрику». Но эвакуации не было

Сегодня днем опять заминировали ТРЦ «Фабрика». Возле торгового центра было много спецтехники. Однако, по словам фотокора “Гривны”, никого из посетителей на этот раз не эвакуировали. Как рассказали ему сотрудники “Фабрики”, так решило руководство ТРЦ и, возможно, спецслужб. Через несколько часов спецтехника разъехалась.

Напомним, последний раз «Фабрику минировали 11 мая. А вообще за месяц это уже восьмое “минирование” этого ТРЦ.

Как писала “Гривна”, 14 мая пятеро злоумышленников в масках ворвались на “Фабрику” и, угрожая оружием, ограбили ювелирный магазин.

  • Пов'язані записи

    Благодійники організували для дітей з Херсонщини відпочинок на Львівщині

    Чергова група дітей з Херсонщини вирушила на відпочинок до Львівської області. Поїздка відбулась за запрошенням БФ «Щире серце». Як повідомили в ХОВА, на семиденний відпочинок відправили 5 матерів з 7…

    Подробиці
    Ексректора Херсонської морської академії підозрюють у розтраті майже пів мільйона бюджетних гривень

    Колишнього ректора Херсонської державної морської академії підозрюють у привласнені та розтраті майже пів мільйона бюджетних коштів. Про це повідомляє Поліція Херсонщини. За даними слідства, 59-річний ексректор після окупації Херсона домовився…

    Подробиці