И снова в Херсоне заминировали «Фабрику». Но эвакуации не было

Сегодня днем опять заминировали ТРЦ «Фабрика». Возле торгового центра было много спецтехники. Однако, по словам фотокора “Гривны”, никого из посетителей на этот раз не эвакуировали. Как рассказали ему сотрудники “Фабрики”, так решило руководство ТРЦ и, возможно, спецслужб. Через несколько часов спецтехника разъехалась.

Напомним, последний раз «Фабрику минировали 11 мая. А вообще за месяц это уже восьмое “минирование” этого ТРЦ.

Как писала “Гривна”, 14 мая пятеро злоумышленников в масках ворвались на “Фабрику” и, угрожая оружием, ограбили ювелирный магазин.

  • Пов'язані записи

    Привласнив кошти на відбудову Посад-Покровського: оголошено підозру директору будівельної компанії

    На Херсонщині правоохоронці оголосили про підозру у привласнені та розтраті директору будівельної компанії, яка мала вести ремонтні роботи та зводити приватні житлові будинки замість пошкоджених війною у селі Посад-Покровське Чорнобаївської…

    Подробиці
    Данія передала машини швидкої двом лікарням у Херсоні

    Дві машини швидкої допомоги передали до двох лікарень Херсона у межах співпраці із данським містом Сількеборг. Як повідомили в ХМВА, ініціатива стала можливою завдяки підтримці благодійної організації Repower Charitable Foundation…

    Подробиці