Вчора, 23 серпня, на головній площі міста – Свободи військовослужбовці Херсонського прикордонного загону представили містянам виставку світлин під назвою «Незалежність України починається з кордону».
Відомо, що дана фотовиставка присвячена до знаменних свят, які відзначає кожен українець, - День Незалежності та День Державного Прапора.
На дерев’яному каркасі обтягнутого маскувальною сіткою розвісили майже півсотні фотокарток. Кожна з них пов`язана з прикордонниками, а саме їх життям та службою.
Як раніше повідомляв сайт «Гривна», у Херсоні встановили перший незвичайний рекорд України – найдовший прапор.
Тэги:
Приєднуйтеся до нас: