Херсонська міська рада провела конкурс на заміщення вакантної посади директора дитячої міської стоматологічної поліклініки. Так, конкурсна комісія повідомила, що ніхто не подав документи для того, щоб взяти участь у конкурсі. Про це йдеться на офіційному сайті Херсонської міськради.
«Оскільки претенденти на посаду директора Херсонської міської дитячої стоматологічної поліклініки відсутні, термін подачі документів сплинув, вважати конкурс таким, що не відбувся», - йдеться у протоколі конкурсного комітету.
Нагадаємо, що для кандидатів на дану керівну посаду були встановлені наступні вимоги: вища освіта ступеню магістра та стаж роботи на керівних посадах не менше 7 років. Відомо, що розмір заробітної платні директора становить 8089 грн. Також можливе отримання надбавок, які встановлюються вже у самій поліклініці.
Тэги: