«30 «мавіків» передали Херсону»: Віталій Кім – про співпрацю з комбригами

На допомогу Збройним силам України Миколаївщина вже витратила 1,2 мільярда гривень. Зокрема, днями Миколаївська ОВА передала 30 дронів військовим у Херсон.

Про це під час брифінгу повідомив начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

Начальник МОВА Віталій Кім розповів, що триває тісна співпраця з комбригами.

“Люди є різні, й військові різні. Я співпрацюю з комбригами вже понад рік. І всі заявки військових ми задовольняємо”, — зауважив начальник ОВА.

Зокрема військовим допомагають дронами. На допомогу військовим витрачають гроші не з бюджету.

“Я навіть про це не пишу. По дронах ми тільки на минулому тижні (з 16 жовтня до 28 жовтня — ред.) передали 30 “мавіків” у Херсон. І це нуль бюджетних коштів. Нащо витрачати бюджетні кошти, якщо ми робимо набагато більше. Якщо ми передаємо набагато більше, ніж будь-яка область за небюджетні кошти”, — наголосив Кім.

Раніше «Гривна» повідомила, що начальник Миколаївської ОВА повідомив, що школи у місті – досі під прицілом ворога.

Пов'язані записи

Україна повернула з російського полону ще 160 захисників (ФОТО)

Україна провела черговий обмін військовополоненими. Додому повернулися 160 українських військових, більшість із яких перебували в російському полоні ще з 2022 року. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський. Серед звільнених:…

Подробиці
«Миколаївський диктант» написали вчетверте: цьогоріч його присвятили зоопарку

У Миколаєві відбулося четверте написання «Миколаївського диктанту», який традиційно проводять напередодні Дня Конституції України. Цього року текст присвятили 125-річчю Миколаївського зоопарку – одного з найстаріших в Україні. Про це повідомили…

Подробиці