9 золотих нагород, 3 срібла і 4 бронзи та третє загальнокомандне місце – такий результат виступів вихованців поліцейського спортивного клубу «КІТ» у п’ятому Всеукраїнському турнірі з «Контактного карате WSF». Про це повідомляє прес-служба Гу поліції у Херсонській області.
Масштабні змагання відбулися в Одесі та об’єднали майже 300 учасників у складі 16 найсильніших команд з усієї України. Серед них були і 15 вихованців поліцейського спортивного клубу «КІТ» Горностаївського району разом з їх тренером-поліцейським, багаторазовим чемпіоном Європи і Світу зі змішаних єдиноборств, володарем «чорного поясу» з контактного карате, інструктором вищої категорії Миколою Кітченком.
«Вважаю,що цей результат великим успіхом та нагородою за тяжку працю, за щоденні виснажливі тренування на максимум вихованців нашого клубу», - зазначив після завершення турніру Микола Кітченко.
Тэги: