День 837. 9 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 837. 9 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 09 Июня 2024 19:55

У сусідки-бабусі вистигла черешя. Чорнюча та солодюча. Каже – приходь коли хочеш, рви скільки можеш. Я все одно на дереву вже не залізу, а внучки зараз в Норвегії. Шкода, що не поласують і цього року.

***

Трагедія в Садове, Чулаківської громади - підтвердила факт, що окупація Херсонщини, зовсім не «тиха». Щирі співчуття родинам постраждалих.
Чергова кривава провокація російських військових виконана в їх класичному стилі: такий самий почерк ми бачимо на правобережній частині Херсонщині, коли наноситься попередній удар, а потім, коли організувалось скупчення людей, наноситься ще один прицільний, прямо в цивільних.
Напередодні трагедії російські пропагандисти поширювали інформацію про підготовку «провокацій» з боку ЗСУ. Цим готувалось інформаційне підгрунття.
Вже зараз українська сторона має попередні дані звідки саме з контрольованої росіянами частини Херсонщини наносився удар.

***

Відповідаю всім хто задає питання про те що там в КРИНКАХ!?
Плацдарм стоїть.
Pycня ДОХНЕ кожного дня.
Слава силам оборони України.

***

Поважного віку дядьки спокійно ідуть по мобілізації на війну, поки молоді бики-сонечки ломляться через Тису або ховаються під спідницями своїх мамусь з дружинами.
Така вона реальність, війна вигорнула всі скриті гнійники нашого суспільства.

***

російський військовий, дагестанець, з гірської частини цієї республіки, який зараз на Херсонщині розповів що в їх селах практично не залишилося чоловіків, всіх вигребли на так зване сво.

***

Понад 100 дітей тренуються у прифронтовому Херсоні. Серед них є бронзові призерки чемпіонату України з футзалу.
Дитяча спортивна школа з футболу ДЮСШ “Кристал” працювала і під час російської окупації. Росіяни всіляко намагалися залякати керівників та тренерів закладу, аби припинили навчання. Але вони вистояли.
Сьогодні в складних умовах прифронтового Херсона школа продовжує працювати. Проведення турнірів і просто товариських матчів у Херсоні через небезпеку обстрілів перебувають під забороною. Тому Кристал проводить матчі в сусідньому Миколаєві.

***

Колись квітуче село Кринки на лівобережжі Херсонщини. Залишилися лише земля та руїни...

***

Не можна розслаблятися до самої останньої миті боротьби! Це не тільки правило спорту, але й життя...

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів