День 835. 7 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 835. 7 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 07 Июня 2024 20:05

Працівники органів місцевого самоврядування, закладів освіти, медицини і всіх бюджетних установ, які перебувають на тимчасово окупованих територіях Херсонщини і за кордоном з 1 червня 2024 року більше не отримуватимуть заробітну плату.
За словами Олександра Прокудіна, начальника Херсонської обласної військової адміністрації, такою нині є політика держави.
Втім, керівники і працівники органів місцевого самоврядування Херсонщини стверджують, що про зупинення виплат тим, хто перебуває за кордоном, нічого не чули. Втім, усе, схоже, таки йде до повного зупинення виплат таким категоріям працівників.

***

Батьки також в Олешках жили. Будинок затопило під дах. Рятувались самі, за допомогою друзів. Як таке можна пробачити? В 70 років залишитись без всього.

***

Якийсь тип із закритою мордою розповідає дітям окупованої Новотроїцької громади про пушкіна. Цікаво, чому "безстрашні руцькі вітязі" так бояться фоткатись без балаклав?)

***

Українофоб і калібрований ватник Макс Бужанський читає лекцію про інформаційну безпеку у Військовому інституті КНУ ім. Шевченка. Військовий інститут КНУ імені Тараса Шевченка Дно? Колись відомий херсонський «політик» тягав по школам однодумця бужанського ─ Юру Бойка… За це він отримав високу посаду в облраді… Менше з тим…
Головне в цій новині: ви можете уявити рівень дрімучого викладання фактично в усіх навчальних закладах військового спрямування?
В США щоб потрапити у військовий навчальний заклад треба отримати направлення від віце-президента або конгресмена, а в нас слідчий КДБ у справі Стуса довгі роки викладав в академії СБУ.

***

Дні після підриву Каховської ГЕС були страшніші один за іншим.. до вечора 6 червня вода прибувала, а потім почала охоплювати собою все навколо ховаючи населені пункти під воду, часто разом з його жителями.

***

Антонівські Мальви біля рідного будинку квітнуть попри все!
Дають віру та надію на мирне життя.

***

Попри всі труднощі війни, херсонські випускники продовжують вражати своїми досягненнями та прагненням до знань!
Учень Херсонського фізико-технічного ліцею Микола Пономаренко отримав 200 балів у національному мультипредметному тесті з математики.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів