День 827. 30 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 827. 30 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 30 Май 2024 20:00

Нам треба думати. Думати не так, як раніше, а зовсім інакше. Частина України, яка розташована в зоні бойових дій або близько від неї - Чернігівщина, Сумщина, Харківщина, залишки Донеччини і Луганщини, Дніпропетровщина, Запоріжжя, Херсонщина і Миколаївщина, вже думає інакше, бо там нема інших варіантів. Люди з цих областей розуміють краще за інших, що країну треба змінювати радикально, і, скоріш за все, зміни почнуться саме з найбільшпостраждалих теріторій, бо тут не залишилось наївних ілюзій, і у людей нема іншого виходу. І команди змін, скоріш за все, треба формувати з людей, які воювали, пройшли окупацію, були вимушеними переселенцями, пожили під цілодобовими обстрілами, втратили житло, майно і близьких. Не тому, що вони краще за тих, хто пережив цю війну у відносній безпеці, а тому, що розуміння необхідності змін вони відчули власною шкірою. Звісно, ті українці, що снідають, обідають і вечеряють в затишних ресторанах Київа і Львова, теж думають про зміни, про розширення свого бізнесу, про нові домівки і таке інше, але, поспілкувавшись і з тими, і з іншими, я відчув суттєву різницю у поглядах і планах.

***

Сезон божевілля оголошую відкритим.

Черешня маринована)))

***

Міжнародна спільнота говорить про відновлення справедливості та притягнення країни-агресора до відповідальності. Розмірковує яким способами виплачуватимуться репарації громадянам.

Це дійсно прецедент - коли не лише держава Україна, а й кожен постраждалий українець матиме змогу заявити про шкоду і вимагати отримання компенсації за неї.

2 квітня 2024 Реєстр збитків для України Register of Damage for Ukraine  розпочав прийом заяв про відшкодування збитків, завданих російською агресією.

***

Немає жодного міста в Україні в якому б не було загиблих за Україну

Візьміть за правило - зайти і подякувати.

Не бійтесь зробити собі "боляче"

Ці Найкращі Воїни України загинули за нас з вами.

І нажаль вони не останні...війна триває

Знати і пам'ятати - якою великою кров'ю дається нам Свобода!

***

Простий наріт з ранку обговорює смерть «прєкрасної няні»…

Що з вами? Ви геть з глузду з’їхали?

***

Окупаційна влада відправила у військово-патріотичний табір до Волгограда (РФ) 36 українських дітей з окупованої території Херсонщини.

***

"Не бити по Росії — це немов воювати, коли у вас одна рука зав'язана за спиною".

***

Для когось: О, чергову техніку передали… А за кожний донатом чи передачею чогось стоїть країна, за країною місто, за містом люди з якими вели переговори та просили про допомогу. І через велику кількість днів погоджень/обговорень та транспортування її. Херсон одержує допомогу. Херсонська дипломатія у дії.

***

Військові знайшли собаку, який охороняє руїни свого дому в Лимані на Донеччині.

Рудий безпородний собака не має навіть нашийника — але вірно сидить на подвір'ї будинку, в який, ймовірно, влучив касетний снаряд.

Скільки таких на Херсонщині…

***

Фейсбук нагадує що я робив два роки тому!

Все стабільно, їмо сало, допомагаємо військовим.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів