День 826. 29 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 826. 29 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 29 Май 2024 20:00

Вчергове окупанти викривлять реальність та поширюють  дезінформацію щодо того, чи буде звільнена Херсонщина українською армією.

Наразі вороже ІПСО активно «продає» історію про те, що Формула миру Зеленського і планований саміт з понад 80-ма країнами світу - це про здачу закінчення війни і здачу територій. Відповідно, люди на тимчасово окупованих територіях лишаться під владою росії.

Ці меседжі є повною нісенітницею і не відповідають дійсності. Ворог навмисно працює над тим, щоб люди втратили надію, опустили руки і приймали формат викривленої реальності.

***

Хочу бути старенькою. Років 80. Сидіти під деревом біля хати в рідній Україні. Мружити очі від яскравого південного сонця. Дихати лісом, вологою землі. Потихеньку тупцювати по грядках. Ось цибулька, а ось бурячок. Зривати запашні ягоди зранку і одразу відправляти їх до рота. Вітаміііііниии. Вимилувані сонцем, вгодовані землею, доглянуті руками господаря.

А хто це біля хвіртки? О! Це ж мої Леночки, Лариса, Танюшка, Ірочка... мої подружки, мої дівчата.

Зараз ми організуємо на стіл, згадаємо, витремо сльозу, заспіваємо і порадіємо, і в ліс сходимо і на озеро!

Як я хочу до цього дня дожити. І вас всіх до себе, мої дівчата. Така ось мрія.

***

За оновленими правилами призову на службу під час мобілізації, військово-облікові документи у громадян дозволили перевіряти на вулиці, за місцем проживання, роботи чи навчання.

Тепер просити показати їх зможуть не лише представники територіальних центрів комплектування, а й поліцейські та прикордонники.

***

До повномасштабного вторгнення росіян ця поросла старезними платанами пішохідна вулиця мала ім'я Суворова і була найшанованішою в середмісті. Нещодавно, за рішенням міської військової адміністрації, вона змінила назву на Європейську.

Старий центр Херсона майже щодня обстрілюють російські військові. Руйнуються пам’ятки архітектури, магазини, офіси та оселі херсонців.

А через постійні обстріли району мало хто з херсонців наважується приїздити в центр, але Європейська залишається місцем зустрічі мешканців із навколишніх вулиць.

Тут, як кажуть, всі свої. Тож всі намагаються допомогти одне одному.

***

Через активне відновлення рослинного та тваринного світу на території колишнього Каховського водосховища ведуться суперечки щодо ідеї відновлення ГЕС.

***

Сьогодні у Херсоні дощить.

Травнева злива в останні дні весни вмила вулиці міста. Кілька днів до такої дощової погоди на Херсонщині було вітряно. Погода змінюється, як і завжди на межі двох сезонів.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів