Протягом багатьох років в очах людей він був звичайним викладачем фізичного виховання. Навчав студентів у Херсонському державному університеті і тільки його родина знала про талант та мрію Віктора, що ховалася глибоко в душі.

І ось 2010 рік стає для чоловіка тріумфальним, адже саме тоді українці дізналися ім'я переможця вокального шоу «Х-фактор 2». Ним став наш земляк Віктор Романченко, що мешкає у Білозерці.

Нагадаємо, нещодавно херсонці мали змогу почути пісні у виконанні Віктора наживо. Так, 8 листопада у кіноконцертному залі «Ювілейний» він провів сольний концерт. Увесь зал, який вміщує близько 1500 осіб, був вщент заповнений. Концерт був благодійним, а усі отримані кошти (ред.- 100 тисяч гривень) були переведені на рахунок обласного Хоспісу. За ці кошти будуть придбані нові матраци.

Напередодні концерту Віктор зустрівся з журналістами. Подробиці читайте в інтерв'ю.

- Чому вирішили змінити напрямок концерту з комерційного на благодійний?

- Підготовку до концерту ми розпочали за три місяці, проте глядачі купували білети неохоче. І ось мені сказали, що є хоспіс, який потребує допомоги. У цей момент я вирішив, що краще надіслати отримані кошти на благодійність. Нехай докладуть і куплять омріяні матраци, ліжка. Людям буде хоч якась користь.

- Як гадаєте, чи вплинув формат концерту на людей?

- Знаєте, коли ми заявили, що концерт буде благодійним, а кошти передамо хворим людям, білети почали розкуповувати швидше. І я сміливо можу сказати, що глядачі зібралися не для того, щоб послухати Віктора Романченко, а допомогли людям. Розумієте, мій репертуар не всім подобається, адже я переспівую світові хіти 90-х і 80-х років і не кожен ладен це чути. Але все ж таки вони поєднали приємне з корисним.

- Раніше Ви вже долучалися до благодійних заходів?

- Так, це не перший благодійний концерт з моєю участю. Один з яскравих, яких запам'ятається мені назавжди, був проведений в Одесі. Одного разу мені зателефонували засновники благодійного фонду і запросили до участі на свято. Як згодом виявилося, ми мали виступати на сцені разом з дітьми. Проте, коли дізналися історії, були розчулені. Діти, які так гарно з нами виступали та раділи, нещодавно перемогли недуг – онкологію. Це було дивовижно, відчуваєш гордість за переможену малечу.

- Вікторе, розкажіть, що підштовхнуло Вас до участі у проекті?

- Жагу до сцени я відчував ще з підліткового віку. Мене вражали рокери. Під час перегляду концертів я часто мріяв, що також стоятиму на сцені та виконуватиму світові хіти. Адже це так круто, ось так воно і вийшло. Хоча ніколи не думав, що насправді опинюся перед такою кількістю глядачів.

- Чому тоді як професію обрали саме спортивний напрямок?

- Розумієте, спорт я обрав, бувши малою дитиною (ред.- з 10 років). Тоді я бачив себе тільки спортсменом, викладачем фізичного виховання, тобто щось у цьому напрямку. Я не уявляв, що зможу хоча б день прожити без тренувань, спортзалу. Музика – то вже підліткове захоплення. Настав переломний момент і все. Проте я багато років викладав у Херсонському державному університеті, проводив пари. Зараз вже не до спорту, творчість відбирає велику кількість часу.

- Чи очікували Ви, що станете переможцем вокального шоу?

- Звичайно ж ні. Ми спілкувалися з братом і раділи, що я дійшов хоча б до п'ятого прямого ефіру. А далі вже як пощастить. Та, коли я опинився у фіналі, це був шок для мене та родини. Ми знали, що рідна Білозерка, Херсонщина та університет підтримує, голосує, але про перемогу точнісінько ніхто не мріяв. Я дякую, що повірили і підтримали. Дуже приємно.

- Як змінилося життя після проекту?

- Спочатку після проекту я намагався поєднувати роботу в університеті та творчість, але з цього нічого гарного не виходило. Згодом мені один професор сказав: «Потрібно займатися тим, що на даний момент у тебе краще виходить». Тоді я чітко зрозумів, що музика займає більшу частину у моєму серці. Далі я звільнився і продовжую розвиватися у творчості.

- Скільки пісень було написано після проекту?

- Хочу пояснити одразу! До пісень я можу написати тільки музику, усі слова мені надсилають. Можна сказати, що я їх купую. Намагаюся накласти слова на музику, і якщо все класно виходить - народжується пісня. Після шоу у мене вийшло кілька пісень. До речі, остання цієї зими (ред.- січень 2019). Було також відзнято декілька кліпів, останній на пісню «Дикий зверь».

- Чого очікувати Вашим прихильникам у наступному році?

- Що ж очікувати прихильникам?! Мабуть, нових пісень, виступів та концертів. Наразі в мене є декілька планів, але скажу, що усі вони пов'язані з музикою.

Тэги:

Благотворительность
Волонтерство
Культура
Мероприятия
Херсон
Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів