«Порятунок слабких - справа сильних»: у Херсоні пройшов марш за захист прав тварин

Автор: Антон КОСТЮК 30 Сентября 2018 13:45

У неділю 30 вересня в Херсоні пройшов Всеукраїнський марш за захист прав безпритульних тварин. Основний лозунг мітингуючих – «Україна гумана країна».

Як писала «Гривна», нещодавно у Херсоні відбувся мітинг під стінами міської ради - небайдужі городяни вимагали відмінити рішення Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії, яке дозволяло вбивства безпритульних тварин у зв'язку зі спалахами африканської чуми свиней у Херсоні та приміських селищах.

Натомість, на марші 30 вересня херсонці вимагали гуманного ставлення до тварин у місті. Від учасників протесту можна було почути такі вигуки: «Живодерів за грати - життями не грати», «Ми за цирк без тварин», «Порятунок слабких - справа сильних».

Розпочався марш на площі біля планетарію, далі мітингувальники вирушили вулицею  Суворова до площі Свободи, аби підписати петицію, у якій учасники руху потребували від влади виконати 8 своїх вимог. Основні вимоги маршу «Гривна» раніше вже перераховувала.

«Ми не можемо стояти осторонь, поки знищують братів наших менших», - відмітив один із організаторів недільного маршу.

Наостанок вони заявили, що будуть подавати позов у Київський адміністративний суд, аби скасувати рішення про знищення у Херсоні бродячих тварин.

Читайте також: «На время карантина бездомные животные будут жить в приюте»: мэр Херсона заявил, что против живодерства

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів