Сховок для душі в буремні часи війни – краса природи Миколаївщини (фоторепортаж)

Сховок для душі в буремні часи війни – краса природи Миколаївщини (фоторепортаж)

Автор: Дарина Лапіна 21 Май 2024 10:30

Один із багатьох живописних куточків нашої країни – ландшафтний парк «Тилігульський», розташований на території двох областей: Одеської та Миколаївської. Саме миколаївська частина парку потрапила днями у фотооб’єктив «Гривни».

В часи, коли ворог намагається знищити твій дім, починаєш ще більше цінувати його красу. Тут кожна травинка, кожен листочок на дереві та пташка у небі шепочуть тобі: «Ти вдома, ти на своїй землі».

Споглядання природи неймовірної краси частково допомагає впоратись з емоційним виснаженням, яке ми всі відчуваємо через війну. На березі Тилігульського лиману час ніби завмирає. Тут хочеться поринути в приємні спогади та роздуми, а не в стрічку новин.

Неоднорідні пейзажі парку не можуть не замилувати. Синя гладь води, зелені, поцятковані різнобарв’ям квітів килими трав, золотаві скелясті схили… Можна годинами роздивлятись цей мистецький витвір природи.   

На прибережній смузі лиману утворились маленькі озерця, поблизу яких збираються різні пташки. Принаймні трьох пернатих авторка цих рядків (не будучи орнітологом) побачила і впізнала: диких качок з зеленими шийками, лебедя та екзотичних сиворакш. Останніх пташок вдалося побачити лише в польоті, проте їхнє яскраво забарвлене пір’ячко наштовхнуло на думку, що це були саме вони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чарівні сиворакші: на Одещині гніздяться пернаті гості з Південної Африки (фото)

В день, коли були зроблені ці фото, на березі лиману відпочивали декілька родин. Та з настанням літа людей в ландшафтному парку буде значно більше. Адже лиман став альтернативою відпочинку на морському узбережжі, яке через військову агресію росії наразі є закритим для відвідувачів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курортний сезон на Миколаївщині: відпочинок на воді буде, але є нюанси

Фото: «Гривна».

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів