Понад пів мільярда гривень: Херсонський водоканал – про збитки від російської агресії

Понад пів мільярда гривень: Херсонський водоканал – про збитки від російської агресії

Автор: Дарина Лапіна 10 Июля 2024 14:15

Житлово-комунальне господарство Херсона зазнало неабияких втрат через дії російських військових. Наприклад, збитки лише одного комунального підприємства, Херсонського водоканалу, через військову агресію рф становлять 673,4 млн гривень. Про це «Гривні» розповіли в пресслужбі підприємства.

Те, що окупанти не вкрали, тікаючи з правого берега, вони знищували обстрілами, а те, що вціліло після ворожого вогню, затопило водою зі зруйнованого російськими терористами Каховського водосховища.

Так, внаслідок російського теракту на Каховській ГЕС збитки Херсонського водоканалу складають 144,5 млн гривень, а в цілому через бойові дії – 673,4 млн гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кожен обстріл комунального підприємства Херсона – це мінус 6-8 одиниць техніки

Станом на 3 липня цього року, з 30 пошкоджених об’єктів водоканалу терміново відновлена робота 19 об’єктів, а ще 11 – відновити неможливо у зв’язку з постійними обстрілами та великим ризиком життю людей. Для їхнього відновлення необхідно 18 699 тис. гривень.

Нагадаємо, що заборгованість споживачів МКП «ВУВКГ м. Херсона» нині складає понад 149 мільйонів гривень. Найбільша сума боргу – 153 001,07 грн. Наразі Херсонський водоканал позовну роботу з боржниками не веде, але після завершення бойових дій та скасування воєнного стану вона буде поновлена.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Херсонці заборгували за воду понад 149 млн гривень: як водоканал планує повертати гроші

Фото: МКП «ВУВКГ м. Херсона»

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів