Кожен обстріл комунального підприємства Херсона – це мінус 6-8 одиниць техніки

Кожен обстріл комунального підприємства Херсона – це мінус 6-8 одиниць техніки

Автор: Євген Веселов 05 Май 2024 12:30

Під час тимчасової окупації Херсона автопарк комунальних підприємств був повністю розграбований, значна частина техніки вивезена зрадниками під час втечі з міста восени 2022 року на лівий берег. За допомогою міжнародних партнерів, фондів та благодійників, а також завдяки коштам державного й місцевого бюджетів, вдається поповнювати автопарк та парк спецтехніки. Але ворог продовжує нищити все й далі, обстрілюючи комунальні підприємства…

Під час конференції «Синергія науки і бізнесу в повоєнному відновленні регіонів України» 24 квітня Віталій Бєлобров, заступник голови Херсонської міської військової адміністрації, зазначив, що зараз перед міською владою стоять наступні задачі: збереження міста, допомога людям та підтримка життєдіяльності громади, а також планування відновлення.

На виконання цих завдань власних ресурсів не вистачає, тому постійно триває пошук проєктів, ресурсів, партнерів, фінансів. Наразі в громаді із 320 тисяч довоєнного населення проживають близько 70 тисяч людей, чимало бізнесу не працює.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 700 тис. гривень зарплати за неповний рік, соцвиплати і благодійна допомога: декларація заступника херсонського міського голови

«Постійно отримуємо допомогу: і гуманітарну, і технікою, і матеріалами, але кожен прильот на комунальне підприємство – це мінус 6-8 одиниць техніки. Днями був пошкоджений транспорт КП «Парки Херсона», який пару місяців тому переданий муніципалітетом Бонна (Німеччина). Тому є постійна потреба у спецтехниці, автобусах», - каже Віталій Бєлобров.

Ідеться про ворожий обстріл 22 квітня, під який потрапили й працівники одного з комунальних підприємств міської ради. Вони виконували свої функціональні обов’язки з наведення ладу в Дніпровському районі тоді, як російські окупаційні війська почали бити по місту. На щастя, люди не постраждали. Була пошкоджена автівка КП.


Фото з телеграм-каналу начальника ХМВА Романа Мрочка

Як писала «Гривна», наприкінці лютого 2024 року Бонн і Херсон стали побратимами та підписали меморандум про співпрацю.

У межах цього меморандуму, повідомляла ХМВА, від наших іноземних друзів отримали вантажний фургон Citroen Jumper (Ситроен Джампер), що буде використовуватися для оперативного перевезення працівників комунальних служб, які займаються закриттям вибитих внаслідок ворожих обстрілів вікон. Тож автопарк КП «Парки Херсона» поповниться новим спецтранспортом, що надасть можливість більш оперативно надавати послуги херсонцям.

На головній світлині: комунальники прибирають у центрі Херсона після чергового ворожого обстрілу, 2 лютого 2024 р. Фото з телеграм-каналу начальника ХМВА Романа Мрочка

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів