У школах Херсона можуть з’явитися паркомісця для велосипедів

Автор: Іван МІНЗЕР 12 Ноября 2018 11:21

Батько херсонського школяра звернувся до керівництва міського управління освіти Херсона з пропозицією - облаштувати на території навчальних закладів місця для велопаркування.

«Особисто пропоную вам підтримати і започаткувати ідею розміщення в закладах освіти нашого Херсона місць для велопаркувань. Ця ініціатива покаже далекоглядність влади і виховуватиме у дітей, наприклад, як потрібно шанувати природу, і стане поштовхом для усвідомлення цього новим поколінням херсонців. Такі успішні запровадження вже є в деяких вишах Херсону. Крім того, це не потребує великих фінансових затрат і може бути зроблено із залишкових матеріалів у закладах. А ефект для природи та громади міста – колосальний», -  написав Михайло в листі в розділі «Громадська приймальня» на сайті міськуправління освіти.

На це начальник міського управління освіти Юрій Ніконов відповів, що така пропозиція є дуже цікавою і має право на втілення у життя. Мовляв, управління освіти надіслало листа батька керівникам закладів освіти для розгляду та визначення місця для велопаркування на територіях навчальних закладів. Заявки керівників шкіл щодо встановлення велопаркувань будуть включені до бюджету 2019 року.

До речі, як вже повідомляла «Гривна», у Херсоні нещодавно відкрили перші станції техобслуговування для велосипедів.

 

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів