У приватному секторі Херсона боржників відрізають від водопостачання

Автор: Виталий Яшков 06 Ноября 2018 19:58

6 листопада співробітники Водоканалу обмежили послугу водопостачання боржнику, який проживає у приватному секторі в Шуменському мікрорайоні (на фото). Господарі будинку по вулиці Комкова накопичили боргу на суму 9627 гривень.

«Всі заходи, які пропонувались абоненту – бесіди, попередження, навіть був укладений договір реструктуризації, який абонентом не виконувався, виявились марними», - повідомляє прес-служба Херсонського водоканалу.

Також на підприємстві додають, що обмеження послуг водопостачання - це трудомісткий, але вимушений захід. Його мета – отримати плату за надані послуги.

До речі, для того, щоб боржнику відновили водопостачання, він має не лише погасити існуючий борг, а ще й додатково сплатити 2022 гривні - саме стільки сьогодні коштує відновлення послуги.

Щоб уникнути подібних ситуацій, Херсонський водоканал нещодавно запустив новий сервіс. Натиснувши на банер «Реєстр боржників», розташований справа на інформаційній панелі сайту підприємства, ви потрапите у діалогове вікно, де необхідно лише вказати свій особовий рахунок. Відповідь про відсутність боргу або сума заборгованості надається миттєво. Інформація у реєстрі оновлюється щоденно.

Як повідомляє прес-служба Водоканалу, на сьогодні заборгованість населення Херсона за послуги водопостачання та водовідведення складає більше 62 мільйонів гривень. Найбільша чисельність боржників сконцентрована в центрі міста та мікрорайоні ХБК. Від загальної кількості споживачів боржники складають 10%.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів