У Херсонській міськраді підтвердили незаконність борду на Гімназичній

Автор: Антон КОСТЮК 06 Ноября 2018 13:16

Куди не глянь - у Херсоні повсюди встановлені рекламні борди. Мало того, що вони захаращують місто, так для їх встановлення нерідко спилюють зелені насадження. Раніше «Гривна» повідомляла, що по вулиці Гімназичній (Червоностудентська) для встановлення рекламної конструкції спиляли 6 багаторічних дерев.  

6 листопада це питання підняли на виконавчому комітеті Херсонської міської ради й виявилося, що борд встановлено без відповідної дозвільної документації.

«Договір на розміщення даної рекламної конструкції не був наданий. Що стосується шкоді зеленим насадженням, то було прийнято рішення про сплату 125% вартості договору», - говорить начальник управління естетики та зовнішньої реклами міської ради Тетяна Піценко.

Все ж таки дану рекламну конструкцію збираються прибрати. Міський голова Володимир Миколаєнко дав доручення підготувати документацію для усунення борду начальнику юридичного відділу міськради Андрію Щербині.

«На наступний виконком підготуйте документи для ліквідації того борду», - заявив Миколаєнко.

Варто зазначити, що у найближчу п’ятницю херсонці власними силами збираються посадити молоді саджанці на місці викорчуваних дерев.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів