У Херсоні знову поговорили про багатостраждальний мостоперехід

Автор: Антон КОСТЮК 09 Октября 2018 14:43

Проект будівництва шляхопроводу від проспекту Адмірала Сенявіна до вулиці Залаегерсег затвердили ще у 2012 році. Будівництво ж розпочали у 2016 році. Проект ще тоді встигли охрестити «будівництвом століття», але замість результативної роботи херсонці кожного року отримують обіцянки про швидке завершення робіт.

Хід виконання робіт черговий раз було розглянуто 9 жовтня на засіданні робочої групи з питань будівництва в облдержадміністрації.

«За офіційною даними, роботи мають завершитися до кінця 2020 року. Генпідрядник отримав кошти і 2 місяці нічого не робив. 16 позицій, за якими вони працюють, – це підготовчі роботи (90%)», - говорить депутат ОДА Віталій Булюк.

Члени комісії відзначили, що роботи ведуться повільними темпами. Як додав депутат міської ради В’ячеслав Яременко: «Я особисто був там о 9 годині ранку і на той момент жодні роботи не виконувались. Згідно з даними Держстату, послуги на роботи з будівництва виросли на 22-23%. Такі темпи будівництва призвели до подорожчання вже на 50–60 млн. грн.».

Цього року на будівництво мостопереходу заплановано виділити 132 млн. грн. З цих коштів підрядник вже отримав приблизно 72 млн. грн (38 млн. грн. надав фонд регіонального розвитку, а 35 млн. грн. - кошти міського бюджету). Натомість, використали лише фінанси, які надав міський бюджет, а от державна субвенція станом на сьогодні так і не освоєна. Хоча, якщо ці фінанси не будуть витрачені, то вони назад надійдуть до державного фонду регіонального розвитку.

Натомість, начальник управління будівництва Херсонської ОДА Олександр Руснак офіційно заявив, що весною вже буде готовий перший пусковий комплекс.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів